За новими смаками – до “Діоскурі”!

Минулої суботи, 5 серпня, власники ресторанів «Ресторація Шпігеля» та «Південна Брама» без пафосу та шуму відкрили черговий смачний заклад з назвою давнього римського міста Діоскурі (шукайте його на вулиці Проскурівський, навпроти Вічного вогню) Спеціалазація ресторану – грузинська та італійська кухня. Уже знаючи рівень кулінарної майстерності попередніх закладів, можемо запевнити: в «Діоскурі « все буде дуууже смачно! Та ще й, що радує, за помірними цінами!

У перший же день ми вирушили на дегустацію тутешніх страв. Для проби взяли бадріджані (рулетики із баклажанів з бринзою та горіхами), суп із цвітної капусти з вяленими томатими (ну просто фантастичний) та хачапурі по-імеритинськи. Не обійшлося без проби іще не виставленої в меню курки сациві (скоро-скоро і ви її там зможете попоїсти, повірте – пальчики оближеш!). Презентом від закладу був свіжоприготовлений тархун ( варто спробувати обов’язково). Чек – до 200 гривень. Страви гарно оформлені, персонал надзвичайно привітний. Інтер’єр ненав’язливий, оформлений у світло-сірому тоні.

У меню ми також знайшли грузинське пхалі – це коли буряк, чи шпинат, чи квасоля змішуються з кінзою, грецькими грріхами та іншими приправами ( за ціною всього 30 гривень). Суп харчо (35 гривень), свинячі реберця у гранатовому соусі (35 гривень за 100 грамів) , хачапурі по-аджарськи (55 гривень), люля-кебаб (30 гривень на 100 грамів) та ще багато іншої смакоти. Перелік страв буде постійно поповнюватися. Для любителів італійської кухні в Діоскурі приготували різні піци – ну як же без них, салати капрезе ( 60 гривень) та з мушлями та руколою ( 80 гривень), а ще закуску вінетто тонато (це коли замариновану т елятину заливають соусом із тунця – цікава гра смаків!) за 65 гривень тощо.

Гасло нового ресторану – смак культури через століття! Гадаю, його треба спробувати хмельничанам і гостям міста!

Тетяна Гречана.