29.11.2022

У Краєзнавчому музеї G-MUSEUM в Городку на Хмельниччині до кінця року експонуватимуть фотовиставку бійця Дмитра Козацького – “Азовсталь. Світло переможе”.

21.11.2022

Єдинороги, леви, хижі грифони на старому єврейському кладовищі в місті Городок на Хмельниччині стали справжнім відкриттям для старшокласників місцевого ліцею. На таке оригінальне дослідження їх надихнула виставка фоторобіт, присвячених традиційному єврейському мистецтву, в Городоцькому краєзнавчому музеї.

16.11.2022

Житель міста Хмельницького Володимир Кузьмінський вирішив зберегти і реставрувати пам’ятку архітектури – садибу Лозинських у селі Удріївці Дунаєвецької громади. Для цього він заснував громадську організацію “Удріївці. Історична спадщина Поділля”.

07.11.2022

Одна з найбільших броварень у Подільській губернії, «Рогата школа», льох пасічника та унікальність, поєднана з романтизмом, і все це – в одному селі, розташованому у центральній частині Хмельниччини. Туристи потроху починають освоювати нові локації, а в громаді мріють після перемоги перетворити їх на справжні туристичні «родзинки».