19.03.2023

Ціла детективна історія з багатьма невідомим розгорнулася після покупки об’єкта культурної спадщини на Хмельниччині засновницею проєкту «Спадщина.UA», львів’янкою Ганною Гаврилів. Як виявилось, особняк адвоката Периторіна – насправді палац Гершгоріна.

15.03.2023

Палац у Деражні на Хмельниччині, що має статус нововиявленої пам’ятки архітектури місцевого значення, буде відновлено згідно з результатами аукціону Prozorro в рамках програми малої приватизації. 

07.03.2023

У Хмельницькому зоокутку, що знаходиться в парку імені Чекмана, після зимової сплячки прокинувся бурий ведмідь на кличку Балу. Тепер відвідувачі знову можуть помилуватися кудлатим клишоногим, який проживає тут уже четвертий рік поспіль.

01.03.2023

Важко сьогодні знайти українця, який би в соцмережах не репостив плакати «русский корабль…», «Радість», «Волонтери», «Воля», «ППО» та інші. Це крихітна частина творчості одного з провідних українських майстрів плакату – Нікіти Тітова, який боронить Україну в інформаційній війні. У Хмельницькому обласному художньому музеї (ХОХМ) відкрилась персональна виставка митця “ЩОДЕННЯ”.