У Кам’янці-Подільському встановили “Сажотруса”
![](https://turist.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/Sazhotrus_KP_depo-1-300x230.jpg)
Скульптуру створив митець з міста Дніпро. Задумка створення пам’ятник сажотрусу належить підприємцям з однойменного бару. Саме з їхньої ініціативи скульптор виготовив першу на території України скульптуру представнику цієї давньої професії. Як жартома каже заступник міського голови Сергій Бабій, офіційного відкриття не було, бо сажотруси цього не люблять. А розмістився креативний пам’ятник на тротуарі вул. Зарванська.
“Сьогодні, у третьому тисячолітті, місто ще обслуговує 5 професійних сажотрусів. Ці люди знають, як вибратись на дах і потрусити сажу в міських димарях,” – каже Бабій.