У Кам’янці-Подільському туристів будуть обслуговувати кваліфіковані гіди та екскурсоводи

До Дня туризму у Кам’янці-Подільському буде створено офіційний список кваліфікованих гідів та екскурсоводів.

Про це пише «Вечірній Кам’янець» із посиланням на «Є».

У Кам’янці-Подільському створено Координаційну раду з питань туризму, яка пропонує місцевим гідам пройти співбесіду та потрапити до списку кваліфікований екскурсоводів.

«У нашому місці багато нелегальних гідів, які проводять неякісні екскурсії та знижують імідж міста. На противагу таким особами, ми хочемо створити список професіональних гідів, які нададуть усю необхідну інформацію навіть найвибагливішим туристам», – каже директор Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альона Кузема.

Аби потрапити у це список необхідно подати заявку та заповнити акредитаційну картку. «Перед проходженням співбесіди, усі кандидати повинні надати підтверджуючі документи про проходження лекцій на території Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» та документи, які надають право займатися цим видом діяльності (реєстрація приватного підприємця)», – каже посадовець.

Відбирати кращих гідів будуть представники Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», громадської організації «Ліка екскурсоводів», історики та представники відділу туризму Директор департаменту гуманітарної політики. Термін подачі заявок на співбесіду необмежений.

Особи, які пройдуть співбесіду будуть рекомендовані туристам Кам’янця, як надавачі якісних послуг. «Ці екскурсоводи отримають від міської ради рекламу на нашому сайті та всіх сторінках у соцмережах, а також свої рекомендації», – каже Альона Кузема.

Кам’янець-Подільська міська рада планує офіційно представити «білий список» рекомендованих гідів до Дня туризму 27 вересня, після чого гості міста зможуть оцінити якість їхніх екскурсій.