(Українська) Кам’янчан та туристів запрошують на акцію «Від Миколая до Йордана»
![](https://turist.km.ua/wp-content/uploads/2018/12/Novyj-rik-u-KP-280x280-280x230.jpg)
Кам’янець-Подільський традиційно готує насичений цикл святкових заходів, які розпочнуться у грудні і завершаться з останніми днями січня. У програмі – багато майстер-класів, концертів, новорічних пригод на будь-який смак. А найголовніші – відкриття світлиці святого Миколая та головної ялинки, яка цього року засіяє у центрі парку Героїв Євромайдану.