(Українська) Парад вертепів у Хмельницькому: у середмісті Смерть погрожувала Чорту (ФОТО)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Святкова хода з піснями – від «Дитячого світу» й до кінотеатру ім. Т. Шевченка. А там на сцені – виступи вокальних колективів й інсценізація різдвяного біблійного сюжету. Так у Хмельницькому виглядав парад вертепів, який відбувається щорічно на початку січня.

Дійство стартувало від перехрестя Проскурівської й Соборної і зібрало десятки учасників й сотні тих, хто хотів зафільмувати подію.

Вже менше як за пів години від початку свята на сцені біля кінотеатру ім. Т. Шевченка розпочався концерт. У ньому взяли участь вокальні колективи Хмельницької дитячої школи мистецтв.

Дві різдвяні пісні виконали учасники ансамблю “Книжківчанка”.

Актори театру-студії “Без меж” Центру національного виховання учнівської молоді показали вертеп з типовими героями: Ангелами, Чортом, Царем Іродом, Смертю  та Жидом. За сюжетом Ірод вмовляє Смерть забрати до себе Сина Божого, а та натомість забирає його самого.

Джерело