Пам’ятки архітектури, спокійний відпочинок на природі, лікування мінеральною водою, екстремальний туризм

Новини

15.07.2024

Найбільшу колекцію в Україні казанків Римської імперії зберігають у фондах Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” на Хмельниччині.

12.07.2024

Мистецький виставковий проєкт «БУДЬМО!», який від початку року впровадив у вернісажну традицію Хмельницький обласний художній музей, впевнено продовжує дивувати громаду шанувальників українського мистецтва дорогоцінними скарбами з музейної збірки.

08.07.2024

У фондах історико-культурного заповідника “Межибіж” зберігають найбільшу в Україні колекцію римських військових дипломів.

13.03.2024

«Зрозуміти» українське сьогодення через мистецтво пропонують гостям у Хмельницькому обласному художньому музеї, де протягом двох місяців у найбільшій експозиційній залі […]

Відгуки

Минулого року ми з друзями вирішили кожен вихідний присвячувати якимось поїздкам по рідній області. Були на озерах, на Дністрі, у Кам’янці. Але найбільше вразили села у Дунаєвецькому районі. Ніколи не думала, що у нас є такий костел, як в Підлісному Мукарові! Просто фантастичний. І за якихось сім кілометрів цікавий водоспад у Маліївцях. Раджу усім.

Як багато втратили ті, хто ще не був, чи давно не був, у Кам’янці-Подільському! Мені дуже сподобалася нова вечірня підсвітка фортеці. І, звісно, фестиваль повітроплавання. Тож стежте за новинами на цьому сайті, я так роблю, щоб потрапити на цікаві фестивалі і події!

Для мене став відкриттям Китайгород. Недаремно граф Потоцький колись мав тут свій маєток! Природа якась просто нереально гарна, і є де походити.