Пам’ятки архітектури, спокійний відпочинок на природі, лікування мінеральною водою, екстремальний туризм

Новини

23.09.2022

Майже рік в приміщенні тиру “Стінка”, який перебуває на балансі спортивно-культурного центру “Плоскирів”, проводились роботи з облаштування кімнати, стилізованої під повстанську криївку. І ось нарешті єдиний в Хмельницькій області заклад такого типу відчинив свої двері для всіх охочих.

21.09.2022

На Хмельниччині в місті Городок відкрили архітектурно-скульптурну композицію VICTORIUM. Креативна скульптура приурочена вченим та лікарям, які в умовах всесвітньої пандемії COVID-19 уберегли мільйони українців від смертельної недуги. Вона є фактичним втіленням перемоги живої людської клітини над молекулою вірусу, тріумфу здоров’я над хворобою та життя над смертю. А одним з головних мотивів композиції VICTORIUM є те, що ця перемога була здобута не тільки завдяки природному імунітету, а й новітнім світовим фармацевтичним розробкам.

13.09.2022

Вигравши кілька років тому пів мільйона гривень на розвиток власної справи, хмельничанка Альона Шибунько створила равликову ферму в селі Нижчі Вовківці неподалік Хмельницького. Також вона оновила й розмалювала стару хату на території та створила чимало локацій для фото і відпочинку.

07.09.2022

У виставковій залі Музею пропаганди в Шепетівці експонується фотодокументальна виставка «Розстріляна еліта: Биківнянський вимір». Стенди висвітлюють трагедію знищення української військової, наукової та мистецької еліти 30-х років ХХ ст.

Відгуки

Минулого року ми з друзями вирішили кожен вихідний присвячувати якимось поїздкам по рідній області. Були на озерах, на Дністрі, у Кам’янці. Але найбільше вразили села у Дунаєвецькому районі. Ніколи не думала, що у нас є такий костел, як в Підлісному Мукарові! Просто фантастичний. І за якихось сім кілометрів цікавий водоспад у Маліївцях. Раджу усім.

Як багато втратили ті, хто ще не був, чи давно не був, у Кам’янці-Подільському! Мені дуже сподобалася нова вечірня підсвітка фортеці. І, звісно, фестиваль повітроплавання. Тож стежте за новинами на цьому сайті, я так роблю, щоб потрапити на цікаві фестивалі і події!

Для мене став відкриттям Китайгород. Недаремно граф Потоцький колись мав тут свій маєток! Природа якась просто нереально гарна, і є де походити.