Пам’ятки архітектури, спокійний відпочинок на природі, лікування мінеральною водою, екстремальний туризм

Новини

03.06.2023

У Кам’янці-Подільському з’явився новий особливий виставковий простір. Особливий – оскільки розташований у приміщенні Костелу монастиря домініканок у Старому місті. Напередодні, 2 червня, там відкрилась персональна виставка плакатів відомого українського живописця, члена спілки художників України Володимира Карвасарного «ПЕРЕМОЖЕМО».

31.05.2023

Ясенець білий зацвів у Національному природному парку “Подільські Товтри”, що знаходиться в межах Кам’янець-Подільського та Хмельницького районів. Ця рідкісна рослина має лікувальні й водночас небезпечні для людини властивості.

25.05.2023

На Хмельниччині існує чимало унікальних населених пунктів, кожен з яких має свою історію, традиції та особливі місця. Для мешканців села Ямпіль, що на Білогірщині, – це Свято-Троїцьке джерело, яке раніше збирало навколо себе сотні українців з різних куточків. Ковід, війна і хвороба священника стали причиною занедбання «Святої кринички». Однак нещодавно знайшлися небайдужі та навели там лад.

22.05.2023

Пам’ятник джури презентували у Кам’янці-Подільському. Створюючи скульптуру майстри хотіли підкреслити силу духу, нескореність та волю до перемоги нашого народу.

Відгуки

Минулого року ми з друзями вирішили кожен вихідний присвячувати якимось поїздкам по рідній області. Були на озерах, на Дністрі, у Кам’янці. Але найбільше вразили села у Дунаєвецькому районі. Ніколи не думала, що у нас є такий костел, як в Підлісному Мукарові! Просто фантастичний. І за якихось сім кілометрів цікавий водоспад у Маліївцях. Раджу усім.

Як багато втратили ті, хто ще не був, чи давно не був, у Кам’янці-Подільському! Мені дуже сподобалася нова вечірня підсвітка фортеці. І, звісно, фестиваль повітроплавання. Тож стежте за новинами на цьому сайті, я так роблю, щоб потрапити на цікаві фестивалі і події!

Для мене став відкриттям Китайгород. Недаремно граф Потоцький колись мав тут свій маєток! Природа якась просто нереально гарна, і є де походити.