Пам’ятки архітектури, спокійний відпочинок на природі, лікування мінеральною водою, екстремальний туризм

Новини

24.01.2023

При усій палкій любові до рідного краю ставлення жителів нашого містечка до самого Городка (Хмельницька обл.) здебільшого нагадує ставлення до недолугого молодшого брата. Він, звісно, улюблений, але попри те «мєлкій» і дивитися хоч якось серйозно на нього неможливо в принципі. Принаймні словосполучення «наш задрипаний Городок» переслідує автора цих рядків чи не з раннього дитинства (а це початок 1970-х років).

18.01.2023

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва талановита художниця Ірина Жара презентувала виставку «Тотеми», присвячену зображенню жіночого образу як тотему.

15.01.2023

У селі Гораївка на Хмельниччині виготовляють крафтовий напій “Бакітський гарбузовий ель”. Його варять в казані за старовинним рецептом.

11.01.2023

Вироби ручної роботи з вовни набувають нині неабиякої популярності в усьому світі. Можливості техніки валяння (фелтінгу) є надзвичайно широкими та дозволяють створювати з вовни різноманітні модні прикраси, сумки, предмети одягу та інтер’єру, іграшки, а також дивовижні картини. Майстриня декоративно-прикладного мистецтва з Кам’янця-Подільського Лариса Клепас вважає роботу з вовною більше, ніж мистецтвом та охоче ділиться своїм вмінням з охочими.

Відгуки

Минулого року ми з друзями вирішили кожен вихідний присвячувати якимось поїздкам по рідній області. Були на озерах, на Дністрі, у Кам’янці. Але найбільше вразили села у Дунаєвецькому районі. Ніколи не думала, що у нас є такий костел, як в Підлісному Мукарові! Просто фантастичний. І за якихось сім кілометрів цікавий водоспад у Маліївцях. Раджу усім.

Як багато втратили ті, хто ще не був, чи давно не був, у Кам’янці-Подільському! Мені дуже сподобалася нова вечірня підсвітка фортеці. І, звісно, фестиваль повітроплавання. Тож стежте за новинами на цьому сайті, я так роблю, щоб потрапити на цікаві фестивалі і події!

Для мене став відкриттям Китайгород. Недаремно граф Потоцький колись мав тут свій маєток! Природа якась просто нереально гарна, і є де походити.