У Хмельницькому презентували українську воєнну екшн-драму “Мирний 21”

Допрем’єрний показ фільму “Мирний 21” за участі творчої групи відбувся напередодні в обласному центрі. Його презентували режисер Ахтем Сеітаблаєв та актор Олексій Тритенко презентували його в кінотеатрі WoodMall Cinema.

«Мирний-21» — це фільм-присвята прикордонникам, які першими дають відсіч ворогу, а також усім захисникам та захисницям. В основі сюжету стрічки — реальні події 2014 року, початок вторгнення окупаційних військ росії на Луганщині. У фільмі розповідається про спротив луганських прикордонників сепаратистам у 2014 році. Тоді російські спецслужби та агенти намагалися схилити бійців луганського прикордонного загону перейти на бік ворога, але наші військові дали бій загарбникам, які переважали українців за кількістю не тільки особового складу, а й військової техніки.

Це вже другий фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва, який оповідає героїчні історії українських воїнів, і друга масштабна колаборація з «Повернись живим». 2017-го під час прокату стрічки «Кіборги» 5 гривень від кожного квитка перерахували на допомогу родинам загиблих захисників Донецького аеропорту.

Прототипом одного з героїв кіно є нинішній голова Державної прикордонної служби України, генерал-майор Сергій Дейнеко, який керував тоді прикордонним загоном в тому регіоні, пише Суспільне.

“Це найкращі в світі люди і за кожного з них я життя готовий віддати”, — так пригадує своїх побратимів голова прикордонної служби, з якими разом чинили опір луганським терористам.

 

Олексій Тритенко розповідає — у фільмі грає головного антагоніста.

“Спойлерити не буду, подивіться фільм!”, — додає актор.

 

Прем’єра фільму “Мирний 21” відбудеться сьогодні, 22 лютого.

За словами режисера стрічки Ахтема Сеітаблаєва, 10 гривень з кожного придбаного на фільм квитка будуть спрямують на проєкт «Довгі РУКи ТрО», а саме — на придбання розвідувально-ударного комплексу зі 120-мм мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області.