(Українська) Фестиваль спікерів “Ви-Хід” відбувся у Хмельницькому
![](https://turist.km.ua/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_1-1-300x230.png)
У Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок відбувся благодійний фестиваль спікерів “Ви-Хід” на підтримку Збройних Сил України. Програма заходу включала сім виступів спікерів, а також театральну виставу “Страшко”.
Про це повідомляє Поділля News.
За словами організатора заходу, актора і режисера Дмитра Єрашова, 80% коштів від продажу квитків буде спрямовано на запчастини для ремонту автівок для військових на станції технічного обслуговування, побудованій благодійним фондом “Вільні та Незламні”.
Соціальне СТО “Вільних” – це масштабний проєкт БФ, щоб надавати якісні автомобільні послуги та підтримувати українських військових. Кошти, виручені за ремонт цивільних машин, йдуть на безкоштовний ремонт бойових авто.
Програма була дуже насиченою. У своїх виступах спікери від Академії сценічного мовлення охопили різні теми: позитивні й негативні цінності, звички, правильне планування тайм-менеджменту, фінансову грамотність, фемінізацію чоловіків і маскулінізацію жінок, віру в себе, досягнення успіху, вихід із зони комфорту та інше. Спікерами були люди з різних сфер, які вийшли на сцену перед широкою аудиторією, аби поділитися певною інформацією, долаючи свої страхи. Це для них велика практика виступу.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/2ec3d9f3-653f-4093-bc2b-4c5565d8e591-1024x771.webp)
Це такий перший досвід для Хмельницького. Саме цей формат дає вийти на сцену будь-якій людині, презентувати себе, свої ідеї, свій бренд. Ми надаємо майданчик для комунікації для закриття своїх потреб, а в кожного вони свої. Ця платформа створена для того, аби познайомити людей, які мають ідеї та бажання розвивати Україну, але не мають досвіду, та фахівців у різних сферах, підприємців і бізнесменів, які можуть допомогти з досягненням цих цілей, – зазначає Дмито Єрашов.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/cb6e5321-51eb-4958-a078-a9dc6ebecf5c-1024x771.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/fe307c6e-c36a-441a-8e87-9f78e03c541b-1024x771.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/98810f81-3e05-4f3b-8cb6-a0c672e99897-1024x771.webp)
Також у вартість квитка входила театральна вистава “Страшко”, де герої стикаються з відчаєм, страхом і свободою, яка гостро підіймає питання сенсу буття. Екзистенціалізм за всіма ознаками! (режисер – Д. Єрашов, художниця – О. Савицька, композитор – І. Пустовий).
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_1-2.png)
В перерві для гостей організатори та спонсори влаштували фуршет і розіграш подарунків. Усі гості мали можливість поспілкуватись з учасниками та організаторами заходу в неформальній атмосфері та пішли додому не з пустими руками.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/8d188f1a-2695-4578-8ea9-b7d2ed955589-1024x771.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/11/104ec60e-b3f8-4bd9-9a9c-e388d5b1a84f-1024x771.webp)