(Українська) У селі на Хмельниччині троє митців спільно створили мурал (ФОТО)
![](https://turist.km.ua/wp-content/uploads/2023/10/385812873_722563696582878_3835526412787580262_n-300x230.jpg)
За словами Андрія Горбаля, стінопис був створений на основі атмосфери, переживань, часопроведення на резиденції Бакота Хаб. Тут зображені Подільські Товтри, Дністер, каньйон, вода Дністра, елементи природи.
Зірка створила графічний розпис – риб, це була відсилка до бакотської природи, до Дністра, ми з Андрієм це доповнили абстрагованими формами – геометричними, етнографічними, задали рух та на різних досвідах своїми художніми практиками створили такий мурал, – каже митець.
Зірка ж описує цю роботу так: “Збирати квіття на воді і дарувати”. Саме цей вираз вона взяла із поезії одного автора. Він описує ніжність інтимності моменту. Так, ніби ходіння по воді.
Перебування на Бакоті — це сакральний стан, його важко описати. Тож у колаборації ми вирішили показати власні відчуття через асоціації. Щоб відобразити цей стан як від кожного окремо, так і разом, він складається у загальну картину.
Одним із результатів резиденції стала наша співпраця — трьох митців, кожен з яких розвиває свій унікальний досвід в мистецькій практиці. Обʼєднавши погляди, ми намагалися створити панно, яке відображає стан внутрішнього світу значно ширше, ніж якби працювали поодинці, – йдеться в описі.