У Хмельницькому презентували благодійну виставку-продаж світлин

З благодійною метою в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрили першу в місті фотовиставку-продаж “Україна переможе”. У колекції презентують 60 світлин мальовничих місць Хмельниччини місцевих фотомитців. Роботи можна придбати. Виручені кошти підуть на придбання автівки для наших захисників.

Роботи Сергія Зиська, Миколи Двужилова, Олександра Солєнцова, Костянтина Жданова, Олександра Савенка та Анатолія Іванова цікаві не лише фахівцям фотомистецтва, а й звичайним містянам, адже на виставці представлено подільські пейзажі. Автори фото переконують, що їх роботи пасуватимуть до будь-якого інтер’єру та зберігатимуться до ста років за умови перебування не під прямими сонячними променями.

Стартова ціна однієї світлини – 100 гривень, і кожен покупець на свій розсуд визначає, скільки готовий пожертвувати на підтримку ЗСУ.

Одразу після відкриття виставки почався справжній ажіотаж. Практично всі роботи були продані вже за перший вечір, ба більше – окремі світлини навіть потрібно було додруковувати. За перший день вдалося зібрати 14 тис. грн.

“Друзі, ви неймовірні! 14 000 гривень!!! І це лише за перший день виставки-продажу! Дякуємо всім за підтримку! Хто не встиг – не засмучуйтесь. Виставка триває і ми на Вас чекаємо. Продовжуємо збір коштів на підтримку ЗСУ. Тримаймо стрій! І ще раз дякуємо кожному, хто долучився до нашої благодійної акції. Завдяки Вам ми на крок ближче до ПЕРЕМОГИ!!! Все буде УКРАЇНА!!!”, – повідомляє колектив музею на своїй фейсбук-сторінці.

 

Доєднатись до благородної справи можна буде допоки триватиме виставка, а саме – до кінця липня.